Izabela Żak

Tancerka, choreograf, pierwszy w Polsce ``Kreator Pierwszego Tańca``

Izabela Żak – pedagog, tancerka, choreograf, kreator Pierwszego Tańca. Tancerka czołowych zespołów tanecznych, w szkole tańca Augustina Egurroli oraz formacji tańca latynoamerykańskiego „Kamion Dance” – Mistrzów Polski, Europy i Świata, reprezentujących klub na najbardziej prestiżowych zawodach, turniejach tanecznych, w programach telewizyjnych, reklamach, teledyskach i imprezach u boku największych gwiazd estrady. Wielokrotna zdobywczyni tytułów mistrzowskich zarówno na turniejach krajowych, jak i zagranicznych. Swój warsztat szlifowała i nadal rozwija pod okiem wybitnych instruktorów i choreografów w Polsce i poza jej granicami. Jej choreografie taneczne spotykają się z uznaniem w warszawskich teatrach, m.in. Teatrze Raj oraz Teatrze Powszechnym.

[…] Od swoich kursantów wymaga zaangażowania i ciężkiej pracy, bo zawsze powtarza, że tylko dzięki niej możemy sięgnąć po naprawdę niewyobrażalne rzeczy.

Maksym Andresenko

Tancerz, choreograf

Tancerz, Choreograf. Student Narodowego Uniwersytetu Kultury i Sztuki w Kijowie oraz Społecznej Akademii Nauk w Warszawie. Tancerz grupy Formation Latin, zdobywca tytułów mistrzowskich na turniejach krajowych jak i zagranicznych. W Kreatorze Tańca prowadzi zajęcia indywidualne oraz zajęcia grupowe przygotowujące nowożeńców do Pierwszego Tańca.

Anna Siudek

Menager

Ania jest częścią firmy od samego początku. Swoją karierę rozpoczynała w dziale obsługi klienta. Dziś jako Menager Kreatora Tańca jest centrum operacyjnym i sercem naszej firmy.

Ostatnie wpisy z bloga