To zdjęcie jest dla mnie wyjątkowe i nie dlatego, że udało nam się uchwycić moment pocałunku ze słońcem (choć jest super, nie powiem ;)), ma ono dla mnie głębszą wartość – ukazuje szczery szacunek i miłość do świata i wszystkiego co mnie otacza! Dziś zrobiłam rachunek sumienia.. przeanalizowałam cały mój 2017 rok, pod względem biznesowym, rozwojowym i egzystencjonalnym.
To był cudowny czas i jestem wdzięczna za każdą jego chwilę. Przeżyłam wiele wspaniałych momentów, poznałam cudownych ludzi, nauczyłam się nowych rzeczy i głębiej poznałam siebie i swoje miejsce we wszechświecie. To był niezwykły rok rozwoju, prób, błędów, porażek i sukcesów.. Niesamowite jest życie i niesamowitym jest to, że każdy z nas ma możliwość tworzyć swoją historię samodzielnie. Żyjemy wg systemu albo tworzymy swój świat zupełnie innym niż wszystkie, zupełnie niepasującym do standardów, norm i zasad ogólnoprzyjętych, tworzymy coś niepowtarzalnego i wyjątkowego – to jest #amazing 😀
Niezwykła jest nauka i samorozwój! Jestem wdzięczna za całą wiedzę, którą udało mi się posiąść, wnioski, które wyciągnęłam i wskazówki, które udało mi się wprowadzić w życie i żyć pełniej niż dotychczas.
Wspaniali są ludzie! dzięki którym mamy możliwość się rozwijać i Ci przy których czujemy się po prostu szczęśliwsi.
Cudowna jest miłość! dzięki niej jak na skrzydłach przezwyciężamy każdą przeszkodę.
Niesamowite jest Ż Y C I E ! Wykorzystujmy je na maxaaaa i tego życzę Wam w nowym 2018 roku!
U mnie to dopiero początek!
Rokuuu 2018 ja na Twoje przyjście jestem przygotowana ale Ty na moje chyba nie! 🙂 To będzie PETARDYCZNY rok!
A jak Wasze przemyślenia? 🙂

 

Zostaw swój komentarz