On-line learning

Nauki on-line

Nauka Pierwszego Tańca on-line stała się możliwa! Sprawdźcie jakie to łatwe i już w 3 dni nauczcie się tańczyć!

  1. Jeśli marzycie o indywidualnie dopasowanej do Waszych potrzeb choreografii na Pierwszy Taniec, albo macie muzykę ale nie znajduje się ona na naszej liście gotowych układów tanecznych – skorzystajcie z panelu choreografii na zamówienie, gdzie po krótkim wywiadzie z Wami przygotujemy układ tylko dla Was z dbałością o każdy nawet najmniejszy detal KLIKNIJ TU .  Jeśli natomiast nie macie pomysłu na swój Pierwszy Taniec i chcecie skorzystać z gotowych propozycji choreografii KLIKNIJ TU  – z dostępnej listy wybierzcie tę muzykę i choreografię, która najbardziej Wam się podoba, każdy układ możecie obejrzeć i sprawdzić czy to jest właśnie to czego poszukiwaliście
  2. Następnie dokonajcie zakupu wybranej choreografii
  3. W mailu zwrotnym automatycznie otrzymacie link do instruktażu, w którym krok po kroku pomożemy Wam nauczyć się wybranej choreografii zwracając uwagę na każdy najdrobniejszy szczegół. Na filmie tłumaczymy wszystko dokładnie tak, jakbyście uczęszczali do nas na lekcje indywidualne.
  1.  Jeśli marzycie o indywidualnie dopasowanej do Waszych potrzeb choreografii na Pierwszy Taniec, albo macie muzykę ale nie znajduje się ona na naszej liście gotowych układów tanecznych – skorzystajcie z panelu choreografii na zamówienie, gdzie po krótkim wywiadzie z Wami przygotujemy układ tylko dla Was z dbałością o każdy nawet najmniejszy detal KLIKNIJ TU (i tu dodajmy link do panelu choreografia na zamówienie)  .  Jeśli natomiast nie macie pomysłu na swój Pierwszy Taniec i chcecie skorzystać z gotowych propozycji choreografii KLIKNIJ TU (podpięty do tego guzika “kliknij tu”link do sklepu z filmami on-line)  – z dostępnej listy wybierzcie tę muzykę i choreografię, która najbardziej Wam się podoba, każdy układ możecie obejrzeć i sprawdzić czy to jest właśnie to czego poszukiwaliście

2. Następnie dokonajcie zakupu wybranej choreografii

3. W mailu zwrotnym automatycznie otrzymacie link do instruktażu, w którym krok po kroku pomożemy Wam nauczyć się wybranej choreografii zwracając uwagę na każdy najdrobniejszy szczegół. Na filmie tłumaczymy wszystko dokładnie tak, jakbyście uczęszczali do nas na lekcje indywidualne.

Dlaczego warto skorzystać z naszej nauki on-line?

OSZCZĘDZACIE CZAS I PIENIĄDZE

Jeśli jesteście zabiegani, zapracowani, macie malutkie dziecko, wstydzicie się nauki “face to face” z instruktorem, bądź po prostu cenicie sobie niezależność – lekcje on-line będą dla Was idealnym rozwiązaniem. Sami wówczas decydujecie czego się uczycie, jak często, kiedy i gdzie trenujecie. Nasze kursy zawierają wszystkie niezbędne porady i wskazówki dokładnie tak, jakbyście uczęszczali do nas na stacjonarne lekcje. W kursie on-line wracamy uwagę na wszystkie błędy jakie popełniają pary podczas tańca i tłumaczymy na co zwracać uwagę aby do nich nie doszło. Dzięki temu, że kurs wykupujesz tylko raz oszczędzacie nie tylko swój czas ale również pieniądze. Średnio na stacjonarny kurs tańca para wydaje ok 1000 zł, my proponujemy tę samą jakość i efekt w dużo tańszych cenach bo zaledwie od 50,00-200,00 zł.

UCZYCIE SIĘ CZEGO CHCECIE, JAK DŁUGO CHCECIE I GDZIE TYLKO CHCECIE

Nasze kursy on-line dostępne są 24/h, a nasza intuicyjna, mobilna strona internetowa pozwoli Ci w łatwy i szybki sposób wykupić, bądź odpalić już wykupiony film i uczyć się kroków w każdym miejscu na ziemi. Dzięki temu, że dostęp do wykupionego filmu jest nieograniczony, możecie go odpalać ile razy chcecie – BEZ ŻADNYCH BLOKAD ANI REKLAM.

SAMI WYBIERACIE POZIOM I TEMPO W JAKIM BĘDZIECIE UCZYLI SIĘ TAŃCA

Dzięki możliwości jakie daje nam nauka on-line, uczyć się tańca nie dość że możecie wszędzie, to jeszcze nielimitowany dostęp sprawia, iż tempo dostosowujecie do swoich możliwości i predyspozycji. Dzięki podzielonemu na poszczególne poziomy, dokładnemu instruktażowi wraz z planem nauki nie musicie martwić się, że coś przeoczycie, bo wszystkiego pilnuje “konspekt zajęć”. A dodatkowo nikt nie stoi Wam nad głową, jedyną Waszą motywacją do nauki jesteście Wy sami i Wasza zbliżająca się uroczystość.

SZEROKI WYBÓR ORYGINALNYCH CHOREOGRAFII TANECZNYCH

Dzięki naszemu długoletniemu doświadczeniu w prowadzeniu zajęć tanecznych dla nowożeńców, wypracowaliśmy metody, dzięki którym w łatwy sposób przekazujemy niezbędną wiedzę z zakresu tańca ale również stworzyliśmy szereg kombinacji, które uatrakcyjnią Wasze głównie wystąpienie i sprawią, że będzie to oryginalna i niezapomniana choreografia.
U nas część każdej choreografii możecie zobaczyć zupełnie bezpłatnie, dzięki temu poznajecie styl nauki, tempo, oraz składowe choreografii, następnie decydujecie się na ewentualny zakup bądź zmianę układu na inny.
Nasze choreografie taneczne przygotowujemy indywidualne pod wybraną muzykę dlatego każdy układ jest wyjątkowy, oryginalny i nieschematyczny.

POMOC I WSPARCIE NA KAŻDYM ETAPIE NAUKI

Jeśli czujesz, że nie wszystko idzie zgodnie z planem, mylą Wam się kroki, bądź jakaś część układu jest za trudna i nie do opanowania – NIE MARTW SIĘ! – Wykupując u nas kurs masz możliwość skonsultowania swoich lekcji internetowych z naszym kreatorem tańca na każdym etapie nauki – ZUPEŁNIE BEZPŁATNIE! (możliwości są różne: skype, facebook Lstriming, przesłanie swojego filmu z prośbą o korektę, telefon, bądź czat). Zrobimy wszystko, abyście podczas swojego występu wypadli świetnie.

Nie jesteś przekonany? Sprawdź nasze lekcje on-line zupełnie za darmo!

Ostatnie wpisy z bloga